REMNANT 2’BILE HANDLER SıNıFı NISPETLE SEMPATIK BIR SISTEM ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Sistem Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Sistem Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına çekmece atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında olta severlerle buluşacak. Bunun muhtevain hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir musiki eşliğinde olta süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette devamini Oku bir dubara deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nasıl bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler derslikını tercih etmesi derunin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında hile severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir olta olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim yanında göreceğiz.

Report this page